Výjezdní zasedání Výkonné rady ANOPA - Kašperské Hory 06.10.2021

Zasedání Výkonné rady (VR) Asociace Nestátních Otevřených Památek, z.s. (ANOPA) se uskutečnilo 21. – 22.9. 2021 v krásném městě Kašperské Hory. Členy Výkonné rady uvítala v prostorách radnice starostka města paní Bohuslava Bernardová, spolu s kastelánem hradu Kašperk panem Václavem Kůsem.

Jednání Výkonné rady ANOPA se uskutečnilo v prostorách krásné obřadní síně radnice města. Členové Výkonné rady zhodnotili dosavadní práci VR a celé asociace a zároveň přijali a odhlasovali plán činnosti a úkoly na nastávající období.

Po skončení jednání a po společné večeři se přesunuli členové Výkonné rady na hrad Kašperk, kde pro ně byla kastelánem hradu připravena velmi zajímavá večerní prohlídka. Někteří členové VR využili možnosti nabídky přespání přímo na hradě a rozhodně nelitovali. Po snídani na nádvoří hradu pak absolvovali ještě jednu prohlídku, tentokrát za denního světla a s krásnými výhledy z věží hradu.

Odběr novinek

Zajímá Vás, co se u nás v ANOPA děje nového?
Přihlaste se k odběru našich novinek.
Budete to vědět jako první!

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: