Výjezdní zasedání Výkonné rady ANOPA – Loučeň 13.1.2022 26.01.2022

Výkonná rada (VR) Asociace Nestátních Otevřených PAmátek, z.s. (ANOPA) se tentokrát sešla při svém výjezdním zasedání na zámku Loučeň ve Středočeském kraji.

Členy Výkonné rady uvítala v prostorách zámeckého hotelu Maxmilián Předsedkyně výkonné rady a zároveň majitelka zámeckého resortu Ing. Kateřina Šrámková, spolu s Tajemníkem asociace a kastelánem zámku Loučeň panem Vratislavem Zákoutským. 

Členové Výkonné rady zhodnotili práci VR a celé asociace v uplynulém roce 2021. Následně se pak věnovali tvorbě plánu práce Asociace, VR a pracovních skupin pro následující rok 2022. 

Po skončení jednání, které trvalo do večerních hodin a po společné večeři odešli členové Výkonné rady do zámku Loučeň, kde navštívili expozici věnovanou Příběhu vánočního stromečku. Zámkem je provedla majitelka Ing. Šrámková.  Někteří členové VR využili možnosti nabídky přespání v zámeckém hotelu Maxmilián.

Odběr novinek

Zajímá Vás, co se u nás v ANOPA děje nového?
Přihlaste se k odběru našich novinek.
Budete to vědět jako první!

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: